انتشارات دنیای اقتصاد بیشترین کتاب پرفروش غیرداستانی دارد

انتشارات دنیای اقتصاد بیشترین کتاب پرفروش غیرداستانی دارد

با تهیه آماری از جداول پر فروش فروشگاه های بزرگ تهران، نشر دنیای اقتصاد در بازار کتاب ایران تنها انتشاراتی است که بیشترین تعداد کتاب های پرفروش را در حوزه کتاب های غیر داستانی و علوم اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در اختیار دارد. برای مشاهده لیست کامل جداول فروش کتاب ها می توانید در سایت انتشارات آن را ببینید.
اما پیش از آنکه به سوی ارائه جدول برویم. برای اینکه از آمار دریافتیمان اطمینان بیشتری داشته باشیم. و به آمار فروشگاه های کتاب اکتفا نکرده باشیم. به صورت حضوری به چند تا از کتاب فروشی های موجود در خیابان انقلاب رفتیم. به صورت اتفاقی ۱۰ کتابفروشی را مشخص کرده و لیستی از پرفروش های آنها تهیه کردیم. به طوری که قسمت اعظم این لیست، کتاب های غیرداستانی متعلق به انتشارات دنیای اقتصاد بود. در جدول پائین می توان چهار کتاب پرفروش حوزه غیر داستانی را مشاهده کرد.

سه کتاب از چهار کتاب یاد شده مربوط به انتشارات دنیای اقتصاد است. کتاب چرا کشورها شکست می خورند و چین چگونه سرمایه داری شد و کتاب سه جلدی «قانون، قانون گذاری و آزادی». اما در مورد کتاب پنجم، برای اینکه از اشتباه در ارائه آمار درست فروش کتاب ها بپرهیزیم، نتوانستیم کتاب مناسبی را در این رده قرار دهیم. چرا که چندین کتاب از انتشارات مختلف می توانست در این رده قرار بگیرند. که برای حفظ جانب احتیاط آن را لحاظ نکردیم. 

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎