اولین مجله تخصصی چاپ و نشر بین‌المللی ایران منتشر می‌شود

اولین مجله تخصصی چاپ و نشر بین‌المللی ایران منتشر می‌شود
مجله‌ تخصصی «Printed In IRAN»  به موضوعات متنوعی از اخبار نشر ایران، گزارش، معرفی نویسندگان، هنرمندان، ناشران و مؤسسات انتشاراتی، معرفی کتاب، رویدادهای فرهنگی کشور، ترجمه، نسخه‌های خطی و کتاب‌های کودک و نوجوان می‌پردازد.
این مجله دارای وب‌سایتی به آدرس اینترنتی www.printediniran.com است که علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنند. شماره‌ بعدی «Printed In IRAN» همزمان با آغاز سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.
این مجله خصوصی با مدیر مسوولی امیر صالحی طالقانی و با رویکرد معرفی صنعت نشر ایران به جهانیان، نشان دادن قابلیت‌ها، توانمندی‌ها و امکانات تولید آثار مکتوب، خدمات چاپ و انتشار آثار در ایران و به منظور برقراری پل ارتباطی میان مؤسسات داخلی و خارجی به صورت فصلنامه و به زبان انگلیسی منتشر می‌شود.
مسوولان «Printed In IRAN» از ناشران، نویسندگان، تصویرگران، هنرمندان، عکاسان، چاپخانه‌های مدرن، صحافی‌های نفیس، واردکنندگان و صادرکنندگان کتاب و محصولات فرهنگی، سازمان‌های فرهنگی و مؤسسات برگزارکننده‌ مناسبت‌ها و جشنواره‌های حوزه‌ کتاب، آژانس‌های ادبی، تولیدکنندگان فیلم‌های اقتباسی و انیمیشن، شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کتاب و رسانه، شرکت‌های برگزارکننده تورهای فرهنگی و دیگر افراد و موسساتی که فعالیت‌های آنان ارتباطی با کتاب دارد، برای همکاری و ارائه مطلب جهت معرفی آثار و تولیداتشان در بازارهای جهانی دعوت به‌عمل آورده‌اند.
این نشریه تمام رنگی و گلاسه در ۶۴ صفحه، با شمارگان شش‌هزار نسخه و به همراه لوح فشرده‌ی مطالب، به قیمت ۴.۹۹ پاوند در نمایشگاه فرانکفورت که اواخر مهر ماه برگزار می‌شود، توزیع خواهد شد.
منبع: مهر

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎