• استیو جابز

  استیو جابز

  والتر آیساکسون
  نویسنده
  راحله فاضلی
  مترجم
  شادی آذری
  مترجم
  علیرضا کیوانی نژاد
  مترجم
  ندا لهردی
  مترجم
  نرجس خاتون براهویی
  مترجم
  کتاب زندگینامه استیو‌جابز چیزی فراتر از زندگینامه فردی مشهور و موفق است. این کتاب در عین حال که مسیر به قله رسیدن یک چهره موفق را روشن می‌سازد به دلیل معاصر بودن شامل بسیاری از نکات و ارزش‌های بنیادین است که بسیاری از آنها در جهان تکنولوژی در حال عرضه است و قطعا برخی نیز هنوز مجال ظهور پیدا نکرده‌اند. از این رو این کتاب به جز یک زندگینامه می‌تواند یک منبع آموزشی از زندگی مربی ورزیده ای باشد که جهان را به دیگرگونه اندیشیدن فراخواند و خود نیز صحت این نگرش را نشان داد.
  Price۳۰۰,۰۰۰ ریال
  ۵
 • مشخصات کتاب
  شابک :
  ۹۷۸۶۰۰۹۲۹۰۵۳۶
  تعداد صفحات :
  ۶۱۶
  شماره چاپ :
  ۱
  قطع :
  وزيري
  مرور کتاب

  در یک عصر آفتابی، جابز که حال خوشی نداشت، در باغ پشت منزلش نشست و به مرگ اندیشید. او درمورد تجارب خود که به حدود چهار دهه پیش در هند مربوط می شد، مطالعه بودیسم و دیدگاه های خود درمورد تناسخ و تعالی روح سخن گفت. او گفت "من تاحدودی به خدا اعتقاد دارم، در تمام عمرم احساس کرده ام که وجود بیش از آن است که ما به چشم می بینیم. اعتراف کرد که در رویارویی با مرگ، احتمالا نکات مثبت اعتقاد به زندگی پس از مرگ، بر نکات منفی آن غالب خواهد بود.: دلم می خواهد فکر کنم پس از مرگ چیزی از من باقی می ماند. عجیب است که فکر کنیم تمام این تجارب و شاید هم اندکی خردورزی را گرد می آوریم و بعد همه چیز از میان می رود. به همین دلیل واقعا می خواهم باور داشته باشم که چیزی باقی خواهد ماند و آن می تواند پایمردی های آگاهانه ما باشد. مدتی بسیار طولانی ساکت شد و سپس گفت : اما از سوی دیگر احتمالا زندگی مانند یک دکمه خاموش- روشن است. کلیک! و همه چیز تمام. بعد دوباره متوقف شد و لبخند کمرنگی زد.: شاید به همین دلیل بود که هرگز دوست نداشتم دستگاه های اپل، دکمه خاموش- روشن داشته باشند.       

  نگاه ناشر

  کتاب خاطرات استیو جابز بسیار روان و مناسب مخاطب علاقه‌مند به موضوعاتی چون مدیریت، فناوری اطلاعات، توسعه، تکنولوژی و … است. این کتاب همچنین می‌تواند مرجعی مناسب برای بسیاری از صاحبان بنگاه‌های اقتصادی و حتی تصمیم‌گیران حوزه اقتصاد و تجارت باشد. بسیاری ازمحصولاتی که در این کتاب درباره آنها بحث شده در بازار ایران عرضه شده و افراد زیادی با آن سروکار دارند. زندگی جابز به نوعی کارنامه و تبار این محصولات است و احتمالا دارندگان آنها مایلند درباره مردی که مبدع و پیش برنده بخش بزرگی از این راه بوده بیشتر بدانند. دست آخر اینکه با وجود سنت دیرینه کتابت در ایران و حتی وجود اشکالی از تذکره نویسی در میان عالمان و ادیبان و دبیران و سیاستمداران ایرانی و حتی گروهی اندک شمار از فعالان اقتصادی، این سنت در زمانه ما کم‌رنگ شده و کارآفرینان رغبت چندانی بر آی مکتوب کردن خاطرات خود و پایدار کردن جریان تجربه، نشان نمی‌دهند. انتشار خاطرات کارآفرینان و مبتکران جهان می‌تواند عاملی برانگیزاننده و تشویق‌کننده باشد. این ملاحظات سه‌گانه، انتشارات دنیای اقتصاد را بر آن داشت که به ترجمه و چاپ خاطرات استیو‌جابز دست یازد. خواندن این کتاب بر انگیزه و خلاقیت مدیران خواهد افزود.

short_url: 
https://goo.gl/RjRFqQ
facebook_share: 
https://goo.gl/a6M1xo
twitter_share: 
https://goo.gl/nAh1so
linkedin_share: 
https://goo.gl/3OtLZS
Rating: 
۵
googleplus share: 
https://goo.gl/Untavg
pinterest share: 
https://goo.gl/qTey94

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎