• کشف بزرگ حلزون

  کشف بزرگ حلزون

  لوئیس سپولودا
  نویسنده
  محیا کربلایی
  مترجم
  کشف بزرگ حلزون روایتی است از قهرمانی‌های حلزون کوچکی که یک روز موفق می‌شود اهمیت آهسته‌ راه‌ رفتن را کشف کند. کشفی که برای او و هم‌قطارانش به این آسانی‌ها به دست نمی‌آید. حلزونی که دنیا یک‌روز به اندازه یک چمنزار کوچک برایش معنا داشت، به‌زودی برای کشف دنیای واقعی پا در مسیری می‌گذارد که از او یک دلاور می‌سازد.
  Price۱۰۰,۰۰۰ ریال
  ۵
 • مشخصات کتاب
  شابک :
  ۹۷۸۶۰۰۷۱۰۶۸۱۵
  تعداد صفحات :
  ۰
  شماره چاپ :
  ۱
  قطع :
  جيبي پالتويي
  مرور کتاب

  کشف بزرگ حلزون روایتی است از قهرمانی‌های حلزون کوچکی که یک روز موفق می‌شود اهمیت آهسته‌ راه‌ رفتن را کشف کند. کشفی که برای او و هم‌قطارانش به این آسانی‌ها به دست نمی‌آید. حلزونی که دنیا یک‌روز به اندازه یک چمنزار کوچک برایش معنا داشت، به‌زودی برای کشف دنیای واقعی پا در مسیری می‌گذارد که از او یک دلاور می‌سازد. لویس سپولودا داستان‌نویس مشهور شیلیایی یک‌روز که دنبال جوابی برای سوال نوة کوچکش بود به این داستان رسید: راستی حلزون‌ها چرا این‌قدر آهسته می‌روند؟

  لوئیس سپولودا در ایران با کتاب «پیرمردی که داستان‌های عاشقانه می‌خواند» محبوب شد. سپولودا نویسنده‌ شیلیایی در دنیای ادبیات آمریکای لاتین چهره‌یی اثرگذار محسوب می‌شود. رفیق صمیمی و مشاور جنبش دانشجویی سالوادور آلنده رییس‌جمهور فقید شیلی بود، بعد از فروپاشی دولت آلنده دیکتاوری پینوشه او را برای سه‌سال به زندان فرستاد. تجربه‌های سیاسی او و سال‌ها تجربه‌ مبارزه با دولت‌های خودکامه و فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌ای همچون برنامه‌ریزی برای آموزش دهقانان  و همکاری با سازمان یونسکو سبب شده است او در دنیای ادبیات هم به جست‌وجوی جهانی عاری از جنگ و خشونت بپردازد. او به همراه نویسندگانی همچون «آریل دورفمان» و «ماریو بارگاس یوسا» ادبیات اسپانیایی زبان را متحول کرده است. « قصه‌ رفاقت گربه یونانی و موش مکزیکی» کتاب دیگری از سیولوداست که انتشارات دنیای اقتصاد منتشر کرده است.

  نگاه ناشر
short_url: 
https://goo.gl/iHBsH3
facebook_share: 
https://goo.gl/m1cq3T
twitter_share: 
https://goo.gl/pVdqzv
linkedin_share: 
https://goo.gl/H9yndI
Rating: 
۵

product genere:

دسته بندی موضوعی کتاب:

دسته بندی اصلی کتاب:

googleplus share: 
https://goo.gl/5Ytsxp
pinterest share: 
https://goo.gl/Q53dwx
بازه سنی: 
۱۰-۱۵

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎