کتاب‌های دنیای اقتصاد یک کارنامه و یک چشم‌انداز (اینفوگرافی)

کتاب‌های دنیای اقتصاد یک کارنامه و یک چشم‌انداز (اینفوگرافی)

انتشارات دنیای اقتصاد فعالیت خود را پاییز ۱۳۹۰ آغاز کرد. از آبان آن سال تا اردیبهشت امسال، فعالیت‌ها عمدتاً معطوف به چاپ کتاب‌های اقتصادی و مدیریتی بود و ۸۸ عنوان کتاب در این حوزه‌ها منتشر شد. از اردیبهشت امسال مطابق برنامه زمانبندی که در آغاز کار انتشارات مطالعه و تدوین شده بود، سه حوزه جدید به فعالیت‌های انتشارات افزوده شد: حوزه نخست کتاب‌های کودک و نوجوان بود که ذیل مجموعه «دارکوب» سامان یافت و انتشار نخستین کتاب‌ها و مجموعه‌های آن از اوایل پاییز آغاز می‌شود.

حوزه دوم ادبیات و هنر است. حدود ۴۰ عنوان کتاب از جمله رمان و نمایشنامه و نقد ادبی در این حوزه مراحل نهایی چاپ را می‌گذراند که از آن جمله می‌توان به دوره مفصل ادبیات عصر مشروطه اشاره کرد. حوزه سوم علوم اجتماعی متشکل از سیاست و جامعه‌شناسی و فلسفه است.

حدود ۱۰ جلد کتاب در این موضوعات پاییز و زمستان امسال چاپ خواهد شد. در این بخش می‌توان به دو کتاب جدید درباره کارل مارکس و کتابی بدیع درباره نسبت میان ادبیات و اقتصاد آزاد اشاره کرد. افزون بر این حوزه‌های جدید، حدود ۴۰ عنوان کتاب نیز در حوزه اقتصاد و مدیریت در دست انتشار است که همگی پیش از نمایشگاه کتاب ۱۳۹۵ منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎