خبر مهر از کتاب های جدید انتشارات دنیای اقتصاد

خبر مهر از کتاب های جدید انتشارات دنیای اقتصاد
به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات دنیای اقتصاد پنج کتاب جدید در زمینه اقتصاد، مدیریت و ادبیات را با عنوان گفتگو با مردم، فروش موفق، تامین مالی شرکت‌ها، موانع رشد برند و کتاب ادبیات و اقتصاد آزادی منتشر کرد.
کتاب «گفتگو با مردم» نوشته گیف کنستابل و فرنک ریمالوسکی و ترجمه همایون کاوه و صالح سپهری فر مکملی قابل اعتنا برای سایر کتاب ‌های موجود در زمینه گسترش مشتریان است. تا جایی که خواندن آن برای افرادی که قصد تدریس کارآفرینی و یا به راه اندازی شرکت نوپا را دارند بسیار توصیه شده است.
این کتاب با قیمت ۸ هزار تومان منتشر شده است.
کتاب «فروش موفق»، نهمین جلد از مجموعه کتاب  های جدیدی است که به قلم برایان تریسی نگاشته شده است. تاکید برایان تریسی بر رشد فردی و تقویت دنیای درونی در این کتاب می تواند خواننده را به سوی هر چه غنی تر ساختن ابعاد شخصیتی و منش خود سوق دهد؛ پیشرفتی که بی تردید نتایج آن به مراتب فراتر از موفقیت اقتصادی و کسب درآمد بیشتر خواهد بود.
فروش موفق دربردارنده ظرافت های خاصی است که برخی از آنها به دنیای درون فردی و ویژگی های فروشنده و برخی دیگر به نحوه تعامل و ارتباط او با خریدار و نیز شناخت ویژگی های عمومی بازار مربوط می شود.
این کتاب با ترجمه صالح سپهری فر و قیمت ۸ هزار تومان منتشر شده است.
کتاب «تأمین مالی»، نامی است که انتشارات دنیای اقتصاد برای نسخه ترجمه شده کتاب Corporate Finance برگزیده است. این کتاب را مورتن هلبک، اسنور لینست و براک مک‌للان به رشته تحریر درآورده‌اند و خانم‌ها مرضیه طاهری هنجنی و سولماز مهاجری نیز متن آن را به فارسی برگردانده‌اند.
کتاب تأمین مالی، به زبانی نسبتاً ساده و با ارائه تحلیل‌های ریاضی ساده، افراد را با بنیان‌های مبحث مالیه شرکتی آشنا می‌سازد. مخاطبان این کتاب شامل مدیران شرکت‌ها، دانشجویان رشته‌های گوناگون، فروشندگان، صاحبان کسب و کار و هر فردی است که بخواهد در راه کسب و کار یا سرمایه‌گذاری قدم بردارد.
این کتاب با  ترجمه مرضیه طاهری هنجنی، سولماز مهاجری و قیمت ۱۳ هزار تومان منتشر شده است.
کتاب «موانع رشد برند» نیز مثال‌هایی از مدیریت موفق برند را معرفی و چالش‌های اصلی در مدیریت برند و الزاماتی را که یک مدل برتر باید برآورده سازد را تشریح می‌کند این کتاب به قلم رالف کروگر و آندریاس اشتومف به همراه ترجمه محمدحسین بیرامیبا قیمت ۱۴۰۰۰ تومان منتشر شده است.
کتاب «ادبیات و اقتصاد آزادی» اولین و مهم ترین کتابی است که برای نخستین بار از تحلیل ادبیات برای اقتصاد آزاد صحبت می کند. مجموعه مقالات از نویسندگانی که پیشتاز مبحثی مهم و یکتا در جهان هستند که با ترجمه سلما رضوان جو در این کتاب قرار گرفته است.
این کتاب به کوشش پل ای. کانتور  و استفن کاکس و قیمت: ۴۰ هزار تومان منتشر شده است.

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎