فرم آپلود کتاب

سلام بر نویسندگان، مولفان و مترجمان

به باشگاه «نویسندگان و مولفان و مترجمان انتشارات دنیای اقتصاد» خوش آمدید. از اینکه انتشارات ما را برای نشر کتاب خود انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم همکاری ما همیشگی شود. لطفا پیش از پر کردن فرم مشخصات سمت چپ صفحه، «معیارهای پذیرش کتاب» و «مراحل انتشار کتاب» را بخوانید.

  • معیارهای پذیرش کتاب

    ۱- نثر فارسی روان و عاری از گژتابی‌های نگارشی ۲- مراعات اسلوب‌ علمی در نگارش کتاب‌های تالیفی ۳- مراعات امانتداری و ترجمه دقیق و کامل کتاب‌های ترجمه‌ شده ۴- تحویل متن اصلی کتاب ترجمه شده به انتشارات ۴- کامل بودن متن کتاب هنگام تحویل دادن به ناشر (از عنوان تا نمایه کتاب) ۵- متن‌ کتاب‌ فقط در قالب فایل «ورد» و از راه فرم سمت چپ این صفحه تحویل گرفته می‌شود.

  • مراحل انتشار کتاب

    ۱- اعلام وصول کتاب به ارسال کننده ظرف ۲۴ ساعت پس از دریافت درخواست. ۲- داوری و اعلام نتیجه (پذیرش یا عدم پذیرش) ظرف حداکثر ۲ ماه پس از دریافت درخواست. ۳- امضای قرارداد، ظرف یک هفته پس از اعلام نتیجه داوری ۴- پرداخت بخشی از حق‌الزحمه، ظرف سه ماه پس از تحویل متن نهایی و ویراسته و منقح. ۵- ویراستاری کتاب در انتشارات، ظرف سه ماه پس از دریافت متن نهایی و ویراسته و منقح. ۶- صفحه‌آرایی و ارسال کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اخذ مجوز انتشار ظرف یک ماه پس از ویراستاری. ۷- چاپ و انتشار کتاب، ظرف سه ماه پس از صدور مجوز انتشار. ۸- تسویه حق‌الزحمه مولف یا مترجم، ۶ ماه پس از انتشار کتاب.

با شرایط موافقم