اپلیکیشن «ققنوس» ویژه جستجو و خرید کتاب آغاز به فعالیت کرد

اپلیکیشن «ققنوس» ویژه جستجو و خرید کتاب آغاز به فعالیت کرد

سعید رهنمایی مدیر اجرایی شرکت پخش کتاب ققنوس از آغاز دسترسی عمومی کاربران به اپلیکیشن خرید کتاب این موسسه خبر داد و گفت: موسسه انتشارات ققنوس از زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در سال ۱۳۹۳ با گروه نرم افزاری سیب اقدام به همکاری مشترک در زمینه تولید این اپلیکیشن کرد که در نهایت بعد از بیش از یکسال فعالیت این نرم افزار در معرض استفاده عمومی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این اپلیکیشن امکان خرید کتاب به صورت آنلاین از تمامی موجودی کتاب این شرکت پخش برای کاربران و نیز کتابفروشی‌ها فراهم شده است و بر این اساس همکاران کتابفروش ما به جای آنکه لازم باشد ما برای ویزیت کتاب به آنها مراجعه کنیم، می‌توانند با مراجعه به این اپلیکیشن که دائما در حال به روز شدن است، نسبت به موجودی کتاب ما مطلع و آن را خریداری کنند.
مدیر اجرایی شرکت پخش کتاب ققنوس در ادامه درباره امکانات این نرم افزار گفت: در اپلیکیشن ققنوس امکان سرچ همزمان یک کتاب در قالب‌های نام اثر، نویسنده، مترجم، ناشر و... به صورت همزمان وجود دارد. از سوی دیگر امکان بررسی این موضوع که یک کتاب از چه تاریخی وارد مجموعه فروش ما شده و یا از چه تاریخی تعداد نسخه های به پایان رسیده هم در آن فراهم شده است
رهنمایی تاکید کرد: در این اپلیکیشن کتاب‌ها بر مبنای رده بندی DOE طبقه بندی شده و در هر یک از زیرمجموعه ها نیز تقسیم بندی هایی ریزتر هم صورت پذیرفته است.
به گفته مدیر اجرایی شرکت پخش کتاب ققنوس این اپلیکیشن که امکان دانلود آن از طریق پایگاه اینترنتی www.qoqnoosp.com فراهم شده است، ۲۶ هزار عنوان کتاب از ناشران مختلف تحت پوشش و خرید کاربران قرار می گیرد که از این میان و با احتساب کتاب‌های وارد شده و تمام شده در این شرکت پخش، ۲۰ هزار عنوان به صورت معمول قالب سفارش و تهیه است. این اپلیکیشن همچنین امکان سفارش کتاب توسط کتابفروشی های سراسر کشور را به کمتر از یک روز کاهش داده است.
منبع: مهر

افزودن دیدگاه جدید

تصویر امنیتی
نوشته عکس را در کادر زیر وارد کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎